O mně

Focením se zabývám už několik let. Zpočátku jsem to brala pouze jako koníček, fotila jsem své známé a kamarády. Postupně se ke mě přidala i vizážistka a kadeřnice. Bavilo mne experimentovat, vymýšlet si nová témata, hledat zajímavé exteriéry. 
 
V součastnosti už je focení mou profesí, specializuji se hlavně na svatební, portrétní a rodinnou fotografii. Vždy se snažím o to, aby mé snímky nebyly jen pouhý dokument, ale aby se v nich odrazily nálady a emoce daného okamžiku a aby vystihly a podtrhly osobnost portrétovaného. Mám radost, když se ke mně lidé vrací, abych pomocí fotoaparátu zachytila další významné okamžiky jejich života.
 
Fotím digitální zrcadlovkou Nikon D810, dále mám záložní fotoaparát Nikon D300s a nově především ke svatebnímu focení nabízím focení fotoaparátem Instax Wide 300 (Polaroid). Focení polaroidem je vhodné do svatebního fotokoutku, vznikají tak jedinečné fotografie, které jsou hotové během několika minut. Svatebčané mohou přímo na fotografie napsat věnování pro novomanželé a rovnou je i vkládat do svatebního alba. 
 
Dále se poslední rok věnuji umělecké fotografii s Polaroidem SX-70. Tento fotoaparát je tím nejlepším a zároveň nejslavnějším Polaroidem všech dob. Fotil s ním Andy Warhol, Ansel Adams a další. Jelikož pochází ze 70. let, zachovalých kousků už je pomálu. Focení tímto aparátem je opravdová rarita a člověk nikdy neví, co vlastně z výsledného snímku "vyleze". Na celý proces má vliv teplo a světlo, vykreslení fotografie trvá i 30minut, díky tomu má focení tímto fotoaparátem své kouzlo a atmosféru.
 
Pokud budete mít zájem o mé fotografické služby, nebo jakoukoliv spolupráci formou TFP pro modelky, kadeřnice či vizážistky, budu ráda když mne budete kontaktovat.