Ceník

Svatební fotografie

Stále jsou volné termíny pro rok 2021V případě zájmu mne prosím kontaktujte. 
Celkový ceník svatební fotografie a veškeré ostatní informace Vám ráda zašlu emailem.
 
Možnost sestavení ceny na míru dle Vašich požadavků (počet fotografií, doba focení na svatbě,...).
Součástí svatebního focení je i luxusní fotokniha a zapůjčení Polaroidu do Vašeho fotokoutku.

Portrétní a rodinná fotografie

 

15 upravených fotografií dle vlastního výběru v elektronické podobě.
Cena: 1 500Kč (každá další fotografie za 100Kč)

Newborn a těhotenská fotografie

 

15 upravených fotografií dle vlastního výběru v elektronické podobě.
Cena: 1 800Kč   (každá další fotografie za 100Kč)

Newborn focení probíhá formou lifestyle v pohodlí Vašeho domova. Všechny potřebné rekvizity a vybavení si dovezu s sebou. Ideální doba pro focení miminka je do 14 dnů od narození, kdy je miminko ještě hodně spavé a dá se s ním dobře manipulovat aniž by se vzbudilo. Součástí focení je i focení miminka s rodiči či sourozenci. Při focení nikdy nespěchám, pohodlí a potřeby miminka jsou pro mě důležité, proto doba fotografování může být 2 až 3 hodiny. Prosím objednávejte své focení s časovým předstihem, ideálně již v době těhotenství.

Těhotenské focení může probíhat jak v exteriéru tak interiéru. K zapůjčení jsou i těhotenské šaty, je možné společně vymyslet zajímavé místo a vytvořit nevšední památku na tak důležitý životní okamžik.

Cena je uvedena za jednotlivé focení!!

Organizace svateb

 
Nechte si udělat svatbu na míru, bez starostí za přijatelnou cenu!
 
Nově v okolí Ústí nad Orlicí nabízíme ogranizaci svateb. V našem týmu najdete profesionální kuchaře, číšníky a servírky, cukrářku i florisku. Společně se snažíme našim hostům vytvořit nevšední a nezapomenutelné zážitky. Zajistíme prostory pro konání svatební hostiny. Připravíme veškeré jídlo, pití a občerstvení. Může se jednat o hostinu formou rautu nebo vrstvené menu o několika chodech. Postaráme se o dekorace, květinovou výzdobu a založení slavnostní tabule. Obřad je možné připravit i na netradičních místech, v lesích, zahradách ale i zámcích, hradech či v jednom místě společně s hostinou. Nevěstám jsme schopni doporučit vše, od švadleny či půjčovny šatů po kadeřnici i vizážistku. Našim cílem je sejmout z Vás tíhu starostí ze zajištění akce, abyste si mohli Váš den jen užívat. Naše služby můžete využít i samostatně, například samostatný catering, obsluhu na svatbu, výzdobu svatebního místa či pouhé zapůjčení dekorací atd.
 
Cenu organizace svateb stanovuji na základě náročnosti a Vašich požadavcích. V případě zájmu je možné domluvit nezávaznou osobní schůzku.